2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-tjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar olia typer av IT-tjänster som ska kunna säkerställa en stabil, säker och flexibel IT-miljö som stödjer Sinfras medlemmars krav, behov och utveckling.
Intern identifierare: 25/31
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000