61340-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Speciella näringsprodukter – Näringspreparat och enteral utrustning 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNäringspreparat och enteral utrustning 2026
BeskrivningNäringspreparat och enteral utrustning
Intern identifierareSF 2025/392
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15880000 Speciella näringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRamavtal gällande Näringspreparat och enteral utrustning
Intern identifierareNäringspreparat och enteral utrustning 2026