2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekrytering av chefer och specialister
Beskrivning: Upphandlingen omfattar rekrytering av chefer och specialister samt search av chefer, exekutiva chefer och specialister.
Intern identifierare: IU24-52
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del