2. Förfarande
Förfarande
Titel: Renhållningsfordon 4-facksbilar
Beskrivning: Upphandling sopbil
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000