613485-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – It-upphandlare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: It-upphandlare
Beskrivning: Skolverket önskar upphandla en It-upphandlare till enheten för Inköp och upphandling.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001