613602-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal om leverans av luftfilter
Referensnummer: 2019-063
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning