613640-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Informations- och marknadsföringsprodukter – Profilmaterial 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilmaterial 2024
BeskrivningPå Karlstads universitet har vi olika målgrupper, från barn på 8 år till utländska toppforskare och de kräver olika kreativa lösningar. Vi vill ha en partner som kan se till målgruppernas olika behov och kan komma med kreativa förslag på produkter och gåvor som passar till rätt målgrupp. Vi vill att profilprodukterna kan beställas på ett smidigt sätt i en webbshop integrerat med universitetets e-handelssystem och levereras direkt från anbudsgivaren till beställaren, nationellt och det kan även förekomma internationella beställare. Karlstads universitet upphandlar leverantör av profilprodukter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102759:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring