613749-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Zoom for Nordics -Tjänst för digital samverkan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelZoom for Nordics -Tjänst för digital samverkan
BeskrivningMyndigheten för civilt försvar har behov av en säker användarvänlig och förvaltningsbar tjänst för att tillgodose Myndighetens behov vid digital samverkan med externa aktörer, så som myndigheter, organisationer och andra externa parter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:135206:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster