Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingsverktyg
Referensnummer: KSN-2019-2648
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48490000 Programvara för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Verktyg för att klara av alla delar i upphandlingsprocessen samt för avtalshantering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48490000 Programvara för upphandling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen