613916-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsskötsel – Ramavtal el- och dataservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal el- och dataservice
BeskrivningStiftelsen Svenska Filminstitutet inbjuder härmed Anbudsgivare att inkomma med anbud i upphandling av el- och dataservicetjänster enligt detta förfrågningsunderlag och därtill hörande bilagor (se bilagda dokument i Kommers).
Intern identifierareSFI-2026-1766
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal el- och dataservice