2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1081 Kaffeautomater
Beskrivning: Upphandlingen avser kaffeautomater inkl förbrukning till dessa. För Södertälje kommun och Telgekoncernen.
Intern identifierare: 24/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del