2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd för schema, bemanning, vikariehantering samt närvaro-/frånvarohantering
Beskrivning: Upphandling av IT-stöd för schema, bemanning, vikariehantering samt närvaro-/frånvarohantering.
Intern identifierare: 2023-O003674
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter