614387-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter av syntetmedia
Referensnummer: RJL 2022/2784
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling gäller köp av Luftfilter av syntetmedia till Region Jönköpings läns fastighetsbestånd.
Omfattning
Uppdraget avser Denna upphandling gäller köp av Luftfilter av syntetmedia till Region Jönköpings läns fastighetsbestånd. Uppdraget ska genomföras i den omfattning och i enlighet med de krav och villkor som anges i upphandlingsdokumenten.