614403-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Fräsmaskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
5-axlig fräsmaskin
Referensnummer: UH 2022/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42623000 Fräsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av en 5-axlig fräsmaskin.