2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt verktyg för prov
Beskrivning: Malmö stad, Gymnasie- och vuxenutbildningsförvaltningen, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud för upphandling av avtal avseende en digital provplattform i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: GYVF-2024-113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 48930000 Programvara för utbildning och underhållning, 48931000 Programvara för utbildning, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72212931 Programvaruutvecklingstjänster för utbildning, 80000000 Undervisning och utbildning, 80200000 Högstadie- och gymnasieundervisning, 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000