614610-2021 - ÄndringSverige-Karlstad: Tillhandahållande av data
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Informationsförsörjning OSINT - analys och bevakning
Referensnummer: 21/108
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72319000 Tillhandahållande av data
II.1.4.
Kort beskrivning
Behov att systematisk omvärldsbevaka och göra omvärldsanalys. Informationsförsörjning av öppen information till operativa verksamheten som kan utvecklas från organisationens behov.