614625-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Upphandling av verksamheterna verkställighet för insatser åt vuxna vid kontaktperson enligt 11 kap. 1 § Socialtjänstlag (2025:400) (SoL)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av verksamheterna verkställighet för insatser åt vuxna vid kontaktperson enligt 11 kap. 1 § Socialtjänstlag (2025:400) (SoL)
BeskrivningOmsorg- och arbetsmarknadsnämnden har beslutat att genomföra upphandling av verksamheterna verkställighet för insatser åt vuxna vid kontaktperson enligt 11 kap. 1 § Socialtjänstlag (2025:400) (SoL)
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110524:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85320000 Socialvård