614642-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Bioreaktor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBioreaktor
BeskrivningUpphandling av Bioreaktor och maskinbunden förbrukning
Intern identifierare2024-O000474
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde