Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av vitvaruservice
Referensnummer: 17/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av service angående vitvaror hos Treklövern Bostads AB.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader, 51543400 Installation av tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen