2. Förfarande
Förfarande
Titel: Helgkoloniverksamhet för barn 8-14 år inom Socialförvaltningens område
Beskrivning: Botkyrka kommun inbjuder anbudsgivare till att lämna anbud gällande Helgkoloniverksamhet för barn i åldrarna 8-14 år inom socialförvaltningens område.
Intern identifierare: SN/2025:00261
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande enligt kap 19
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Kolloverksamhet för 15-30 barn enligt biståndsbeslut från Socialförvaltningen
Intern identifierare: Helgkoloniverksamhet för barn 8-14 år inom Socialförvaltningens område