See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flerskiktspåsar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar flerskiktspåsar av modellerna; svetsbar materialförvaringspåse och blixtlåspåse.
Intern identifierare: A526.576/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18937100 Förvaringspåsar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde A - Svetsbar materialförvaringspåse
Intern identifierare: Avtalsområde A - Svetsbar materialförvaringspåse
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde B - Blixtlåspåse
Intern identifierare: Avtalsområde B - Blixtlåspåse