614784-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Däck till lätta och tunga fordon – Däck, fälgar och servicetjänster däck
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDäck, fälgar och servicetjänster däck
BeskrivningBeställaren upphandlar ett ramavtal för Däck, fälg och servicearbeten tillhörande däckområdet. Anbud skall lämnas med nettopriser i bifogad pris bilaga samt med prislista med rabattförteckning på det övriga sortimentet
Intern identifierare2025-064
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000