2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalhyresavtal fullstor träningshall Lidköping
Beskrivning: Lidköpings kommun upphandlar lokalhyresavtal gällande fullstor träningshall i centrala Lidköping.
Intern identifierare: 2024-81
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000