2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektentreprenader avseende elnätstjänster
Beskrivning: Kraftringen När AB avser att upphandla projektentreprenör avseende elnätstjänster.
Intern identifierare: KNAB-2022/145
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71323100 Konstruktion av elnät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000