See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-Tjänst Teleoperatörstjänster
Beskrivning: Uppdraget avser teleoperatörstjänster som innefattar fast, mobilt och övriga tjänster inom området.
Intern identifierare: RS 2023-05330
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64212000 Mobiltelefontjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000