615002-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhåll av fördelningsstationer 12- 145kV
Referensnummer: 21/039
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett ramavtal för underhåll av fördelningsstationer 12-145kV.