615010-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Transport på vattenvägar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Båt 2023 Öckerö - Trafikåtagande
Referensnummer: 1-1043-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60600000 Transport på vattenvägar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Båt 2023 Öckerö -Trafikåtagande. Åtagandet omfattar drift av båttrafik i Öckerö kommun.