2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyanskaffning och reaktivering av granulerat kol
Beskrivning: Upphandlingen omfattar nyanskaffning och reaktivering av granulerat aktivt kol
Intern identifierare: 24SVOA1334
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24950000 Kemiska preparat, 24954000 Aktivt kol
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nyanskaffning och reaktivering av granulerat kol