2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och hämtning av Latrin
Beskrivning: Hämtning och transportering av latrinkärl till omhändertagande samt leverans av latrinkärl till nya abonnenter. Leverantören ansvarar även för inköp och lagerhållning av latrinkärl.
Intern identifierare: 2023/324-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000