See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework agreement - Responsible mining
Beskrivning: Framework agreement - Responsible mining
Intern identifierare: 25/000822
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Framework agreement - Responsible mining