2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster återvinning
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: UH 24-30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MASTERMALL NY
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris (1)