2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däcktjänster
Beskrivning: Däck och däcktjänster
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 – Mönsterås, Högsby och Oskarshamn
Huvudklassificering (cpv): 34351000 Däck till lätta fordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 – Emmaboda, Torsås och Nybro
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 3 – Kalmar, Borgholm och Mörbylånga