615267-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av rekryteringstjänster IT-personal
Referensnummer: 115-36992-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av rekryteringstjänster, IT.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72222300 IT-tjänster, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen