2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1278 - Två begagnade containertruckar till Södertälje hamn
Beskrivning: Två begagnade containertruckar till Södertälje hamn
Intern identifierare: TI 2024-1278
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del