Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och skötsel av strandbad i Hässelby-Vällingby stadsdelsförvaltning
Referensnummer: HV 2021/676
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholms stad genom Hässelby-Vällingby stadsdelsnämnd inbjuder till anbudsgivning avseende drift och skötsel av 4 stycken strandbad i Hässelby-Vällingby stadsdelsnämndsområde.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen