615423-2022 - ÄndringSverige-Staffanstorp: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvårdsupphandling
Referensnummer: 2022-KS-121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Staffanstorps kommun inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende Lokalvårdstjänster och Entrémattor.