2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fiberutbyggnad
Beskrivning: Tillhandahållandeupphandling av bredbandsinfrastruktur (fiber) i Svalövs kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:108:Lot:1