2. Förfarande
Förfarande
Titel: Supportavtal KVV avseende styrsystem
Beskrivning: Affärsverken upphandlar Supportavtal KVV avseende styrsystem.
Intern identifierare: 2024/184 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48150000 Programvara för industristyrning, 51900000 Installation av styr- och reglersystem, 72611000 Tekniskt datastöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt