2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering och konditorivaror
Beskrivning: Uddevalla kommun upphandlar för att täcka sitt behov av Catering och Konditorivaror.
Intern identifierare: KS/2025:360
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000