Behöver information ang tillgängliga produkter på marknaden, med avseende på MDR, Miljöledning och lvalitetsledning , samt materialinnehpll avseende PVS och Ftalater
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI för förbrukningsvaror inom Respiration/Cirkulation