2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsskötsel
Beskrivning: Utförande av skogsskötsel inom Marks kommuns geografiska område.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
Ytterligare klassificering (cpv): 77231000 Skogsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001