616135-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konstruktionstjänster – Ramavtal Konstruktionstekniska tjänster 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Konstruktionstekniska tjänster 2025
BeskrivningRamavtalet omfattar exploateringskontorets samtliga behov inom teknikområdet konstruktionstekniska tjänster, med undantag för eventuella behov vad gäller byggnader.
Intern identifierareE2025-00882
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Konstruktionstekniska tjänster 2025