2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård till Statens museer - Stockholm, Linköping och Gävle
Beskrivning: Lokalvård till Statens museer i Stockholm, Linköping och Gävle.
Intern identifierare: 2.4.3-2026-2295
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på leverantör
Intern identifierare: 1942174-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1942175-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsutvärdering
Intern identifierare: 1942176-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1942177-3