616162-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Underhåll av offentlig belysning och trafikljus – Drift och underhåll av trafiksignaler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och underhåll av trafiksignaler
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp drift och underhåll av trafiksignaler och höjdvarningsmätare.
Intern identifierare20/209
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
Ytterligare klassificering (cpv): 50232200 Underhåll av trafikljus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del