See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av företagshälsovård och personalstöd
Beskrivning: Upphandling av företagshälsovård och personalstöd
Intern identifierare: KS/2024:204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument -
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlingsdokument.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Företagshälsovårdstjänster (1)
Beskrivning: Företagshälsovård och personalstöd
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Personalstöd