See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snabb-PCR
Beskrivning: Upphandling av instrument samt förbrukning av Snabb-PCR.
Intern identifierare: 2024-O000930
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)