2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stegbil Brandförsvaret Umeå
Beskrivning: Stegbil till Brandförsvaret Umeå kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105154:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144211 Lastbilar med maskinstege