See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkontinens, blås- och tarmdysfunktion Avledande produkter vuxen och barn
Beskrivning: Avledande produkter barn och vuxen Tidigare avtalsbenämning Inkontinens, blås-tarmdysfunktion. Upphandlingen omfattar kvarliggande katetrar, tappningskatetrar, urindroppsamlare, urinuppsamlingspåsar, timdiures, avstoppande hjälpmedel. Distribueras via Skövdedepån för patienter/användare i hemmet och via Sisjödepån till enheterna inom sjukhusen i VGR.
Intern identifierare: RS 2025-00247
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)
Beskrivning: Förbrukningsartiklar inom område Inkontinens, blås och tarmdysfunktion, Avledande produkter
Intern identifierare: 1745912-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO1
Intern identifierare: 1745919-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO2
Intern identifierare: 1745920-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AO3
Intern identifierare: 1745921-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AO4
Intern identifierare: 1745922-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: AO5
Intern identifierare: 1745923-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: AO6
Intern identifierare: 1745924-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: AO7
Intern identifierare: 1745925-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: AO8
Intern identifierare: 1745926-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: AO9
Intern identifierare: 1745927-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: AO10
Intern identifierare: 1745928-10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: AO11
Intern identifierare: 1745929-11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: AO12
Intern identifierare: 1745930-12
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: AO13
Intern identifierare: 1745931-13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: AO14
Intern identifierare: 1745932-14
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: AO15
Intern identifierare: 1745933-15
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: AO16
Intern identifierare: 1745934-16
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: AO17
Intern identifierare: 1745935-17
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: AO18
Intern identifierare: 1745936-18
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: AO19
Intern identifierare: 1745937-19
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: AO20
Intern identifierare: 1745998-20
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: AO21
Intern identifierare: 1745938-21
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: AO22
Intern identifierare: 1745939-22
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: AO23
Intern identifierare: 1745940-23
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: AO24
Intern identifierare: 1745941-24
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: AO25
Intern identifierare: 1745942-25
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: AO26
Intern identifierare: 1745943-26
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: AO27
Intern identifierare: 1745944-27
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: AO28
Intern identifierare: 1746000-28
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: AO29
Intern identifierare: 1745945-29
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: AO30
Intern identifierare: 1745946-30
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: AO31
Intern identifierare: 1745947-31
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: AO32
Intern identifierare: 1745948-32
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: AO33
Intern identifierare: 1745949-33
Del (anbudsområde): LOT-0035
Titel: AO34
Intern identifierare: 1745950-34
Del (anbudsområde): LOT-0036
Titel: AO35
Intern identifierare: 1745951-35
Del (anbudsområde): LOT-0037
Titel: AO36
Intern identifierare: 1745952-36
Del (anbudsområde): LOT-0038
Titel: AO37
Intern identifierare: 1745953-37
Del (anbudsområde): LOT-0039
Titel: AO38
Intern identifierare: 1745954-38
Del (anbudsområde): LOT-0040
Titel: AO39
Intern identifierare: 1745955-39
Del (anbudsområde): LOT-0041
Titel: AO40
Intern identifierare: 1745956-40
Del (anbudsområde): LOT-0042
Titel: AO41
Intern identifierare: 1745957-41
Del (anbudsområde): LOT-0043
Titel: AO42
Intern identifierare: 1745958-42
Del (anbudsområde): LOT-0044
Titel: AO43
Intern identifierare: 1745959-43
Del (anbudsområde): LOT-0045
Titel: AO44
Intern identifierare: 1745960-44
Del (anbudsområde): LOT-0046
Titel: AO45
Intern identifierare: 1745961-45
Del (anbudsområde): LOT-0047
Titel: AO46
Intern identifierare: 1745962-46
Del (anbudsområde): LOT-0048
Titel: AO47
Intern identifierare: 1745963-47
Del (anbudsområde): LOT-0049
Titel: AO48
Intern identifierare: 1745964-48
Del (anbudsområde): LOT-0050
Titel: AO49
Intern identifierare: 1745965-49
Del (anbudsområde): LOT-0051
Titel: AO50
Intern identifierare: 1745966-50
Del (anbudsområde): LOT-0052
Titel: AO51
Intern identifierare: 1745967-51
Del (anbudsområde): LOT-0053
Titel: AO52
Intern identifierare: 1745968-52
Del (anbudsområde): LOT-0054
Titel: AO53
Intern identifierare: 1745969-53
Del (anbudsområde): LOT-0055
Titel: AO54
Intern identifierare: 1745970-54
Del (anbudsområde): LOT-0056
Titel: AO55
Intern identifierare: 1745971-55
Del (anbudsområde): LOT-0057
Titel: AO56
Intern identifierare: 1745972-56
Del (anbudsområde): LOT-0058
Titel: AO57
Intern identifierare: 1745973-57
Del (anbudsområde): LOT-0059
Titel: AO58
Intern identifierare: 1745974-58
Del (anbudsområde): LOT-0060
Titel: AO59
Intern identifierare: 1745975-59
Del (anbudsområde): LOT-0061
Titel: AO60
Intern identifierare: 1745976-60
Del (anbudsområde): LOT-0062
Titel: AO61
Intern identifierare: 1745977-61
Del (anbudsområde): LOT-0063
Titel: AO62
Intern identifierare: 1745978-62
Del (anbudsområde): LOT-0064
Titel: AO63
Intern identifierare: 1745979-63
Del (anbudsområde): LOT-0065
Titel: AO64
Intern identifierare: 1745980-64
Del (anbudsområde): LOT-0066
Titel: AO65
Intern identifierare: 1745981-65
Del (anbudsområde): LOT-0067
Titel: AO66
Intern identifierare: 1745982-66
Del (anbudsområde): LOT-0068
Titel: AO67
Intern identifierare: 1745983-67
Del (anbudsområde): LOT-0069
Titel: AO68
Intern identifierare: 1745984-68
Del (anbudsområde): LOT-0070
Titel: AO69
Intern identifierare: 1745985-69
Del (anbudsområde): LOT-0071
Titel: AO70
Intern identifierare: 1745986-70
Del (anbudsområde): LOT-0072
Titel: AO71
Intern identifierare: 1745987-71
Del (anbudsområde): LOT-0073
Titel: AO72
Intern identifierare: 1745999-72
Del (anbudsområde): LOT-0074
Titel: AO73
Intern identifierare: 1745988-73
Del (anbudsområde): LOT-0075
Titel: AO74
Intern identifierare: 1745989-74
Del (anbudsområde): LOT-0076
Titel: AO75
Intern identifierare: 1745990-75
Del (anbudsområde): LOT-0077
Titel: AO76
Intern identifierare: 1745991-76
Del (anbudsområde): LOT-0078
Titel: AO77
Intern identifierare: 1745992-77
Del (anbudsområde): LOT-0079
Titel: AO78
Intern identifierare: 1745993-78
Del (anbudsområde): LOT-0080
Titel: AO79
Intern identifierare: 1745994-79
Del (anbudsområde): LOT-0081
Titel: AO80
Intern identifierare: 1745995-80
Del (anbudsområde): LOT-0082
Titel: AO81
Intern identifierare: 1745996-81
Del (anbudsområde): LOT-0083
Titel: AO82
Intern identifierare: 1745997-82