See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Långtidsregistrering av EKG
Beskrivning: Denna upphandling avser medicinteknisk utrustning för diagnostisk långtidsregistrering av EKG, inklusive insamlingsenheter och eventuella tillbehör, konfigurering, installation av enheter och analysprogramvara samt tolkning till Region Halland
Intern identifierare: RS230809
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33121000 System för ambulatorisk långtidsregistrering, 33121500 EKG, 33123200 EKG-apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Event recorder inklusive tolkning
Beskrivning: Event recorder inklusive tolkning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Event recorder
Beskrivning: Avser Event recorder
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Holter
Beskrivning: Avser Holter
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Holter inklusive tolkning
Beskrivning: Avser Holter inklusive tolkning
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Intermittent handhållet EKG
Beskrivning: Avser Intermittent handhållet EKG