616327-2023 - ResultatSverige-Örebro: Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Konsultstöd Biogaskompetens
Referensnummer: Tos 1495/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för Konsultstöd avseende Biogaskompetens inom Örebro kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71323000 Teknisk konstruktion av process- och produktionsindustrin, 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen